ANUNT DE MEDIU-LĂRGIRE B-DUL LUCIAN BLAGA, ÎNTRE STR. DOROBANȚILOR ȘI STR. CĂPRIOAREI

MUNICIPIUL SATU MARE, cu sediul în municipiul Satu Mare, Pța 25 Octombrie nr. 1, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu, pentru proiectul: "Lărgire B-dul Lucian Blaga, între Str. Dorobanților și Str. Căprioarei", propus a fi amplasat în Mun. Satu Mare, B-dul Lucian Blaga, f.n., Jud. Satu Mare.
Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Satu Mare, str. Mircea cel Bătrân nr. 8/B, în zilele de luni-joi între orele 8-16.30, vineri între orele 8-14, și la sediul titularului din municipiul Satu Mare, Pța 25 Octombrie nr. 1. Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Satu Mare.