308/22.04.2021-es számú KÖZLEMÉNY: ÖSSZEHÍVOM SZATMÁRNÉMETI MUNICÍPIUM HELYI TANÁCSÁNAK soros ÜLÉSÉT 2021. ÁPRILIS 29-éN, 14 órára
KÖZLEMÉNY

A 2021. április 22-én kelt 308-as számú polgármesteri rendelet alapján 2021. április 29-én 14.00 órai
kezdettel ÖSSZEHÍVOM Szatmárnémeti Municípium Helyi Tanácsának soros ülését a Szatmár Megyei
Tanács nagytermébe – Október 25. Tér, 1. szám -, a következő napirenddel:

NAPIREND

1. A 2021. március 25-én megtartott soros tanácsülés jegyzőkönyvének a jóváhagyása.

2. A 2021. április 8-án megtartott rendkívüli tanácsülés jegyzőkönyvének a jóváhagyása.

3. A 2021. április 16-án megtartott rendkívüli tanácsülés jegyzőkönyvének a jóváhagyása.

4. A 2021. április 20-án megtartott azonnali tanácsülés jegyzőkönyvének a jóváhagyása.

5. HATÁROZATTERVEZET a 2021. májusában esedékes tanácsülések elnökének a megálasztásának a jóváhagyásáról. Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

6. HATÁROZATTERVEZET a 2022-ben érvényes adóügyi értékek, helyi adók és illetékek, egyéb helyi befizetmények, valamint a Szatmárnémetiben kiszabandó bírságok mértékének a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

7. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Helyi Tanács 217/2015-ös számú határozatának 1-es és 2-es számú mellékletében előforduló tárgyi hibák módosításának, 2021-től érvényes jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

8. HATÁROZATTERVEZET Szatmárnémeti 2021. és 2027. közötti Szociális Fejlesztési Stratégiájának a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

9. HATÁROZATTERVEZET a szociális és szükséglakások kiutalásához szükséges prioritási lista összeállításának a jóváhagyásáról. Előterjesztő: Stan Gheorghe alpolgármester

10. HATÁROZATTERVEZET a TRANSURBAN Rt. 2020-as évi gazdasági értékelésének a jóváhagyásáról.Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

11. HATÁROZATTERVEZET az „Ivóvíz és szennyvízhálózat infrastruktúrájának regionális fejlesztése 2014 és 2020 között Szatmár megyében/Észak-Nyugati Régió” elnevezésű projekt megvalósíthatósági tanulmányának és technikai valamint gazdasági mutatóinak a felülvizsgálatának a jóváhagyásáról. Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

12. HATÁROZATTERVEZET az „Ivóvíz és szennyvízhálózat infrastruktúrájának regionális fejlesztése 2014 és 2020 között Szatmár megyében/Észak-Nyugati Régió” elnevezésű projekthez szükséges 2 százalékos önrész kiutalásának a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

13. HATÁROZATTERVEZET költség-haszon elemzés alapján megállapított díjszabások - „Ivóvíz és szennyvízhálózat infrastruktúrájának regionális fejlesztése 2014 és 2020 között Szatmár megyében/Észak-Nyugati Régió” elnevezésű projekt - jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

14. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Helyi Tanács 77/04.04.2019-es számú tanácsi határozatának 1-es, 2-es, 3-as, 4-es és 5-ös számú mellékleteinek a módosításának a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

15. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Helyi Tanács alárendeltségébe tartozó, teljesen vagy részlegesen finanszírozott intézményeinek a 2021-ik évi első negyedévi költségvetési végrehajtásának és költségvetéseinek a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

16. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Szociális Igazgatóság szervezeti felépítésének és személyzeti szabályzatának a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

17. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Helyi Tanács 313/21.12.2017-es számú határozatának a 4-es mellékletének a módosításának a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

18. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Helyi Tanács 54/25.02.2021-es számú, a COVID-19 elleni oltásokhoz szükséges épületek rendeltetési célját ideiglenes megváltoztató határozatának az 1-es számú cikkelyének a módosításának a jóváhagyásáról. Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

19. HATÁROZATTERVEZET lakás - Szatmárnémeti, Cloşca sugárút, 72-74. szám, A tömbház, 33-as apartman - Băltăţescu Mihai Cristinel számára történő eladásának a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Stan Gheorghe alpolgármester

20. HATÁROZATTERVEZET helyiségnek - Szatmárnémeti, Brânduşa utca, 17. szám - a Szatmár Megyei Könyvtár számára történő bérmentes átadásának a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Stan Gheorghe alpolgármester

21. HATÁROZATTERVEZET a 180523-es számú Telekkönyvi Kivonatban szereplő 2.216 négyzetméternyi területnek az APASERV Rt. számára történő átadásának a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Stan Gheorghe alpolgármester

22. HATÁROZATTERVEZET a kataszteri adatok aktualizálását - 184215-ös számú Telekkönyvi kivonat, Szatmárnémeti, Unirii sugárút, 69. szám - magába foglaló dokumentáció jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Stan Gheorghe alpolgármester

23. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Helyi Tanács 147/27.06.2019-es számú tanácsi határozatának a 2-es cikkelyének a módosításának a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Stan Gheorghe alpolgármester

24. HATÁROZATTERVEZET a Szamos üdülőövezet koncessziós szerződésének a megvalósítási szakaszát elemző és értékelő bizottságának a kinevezésének a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Stan Gheorghe alpolgármester

25. HATÁROZATTERVEZET a 62/28.03.2013-es számú tanácsi határozat által biztosított ingatlan használati jogának a visszavonásának a jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Stan Gheorghe alpolgármester

26. HATÁROZATTERVEZET a 110/25.06.2020-as számú tanácsi határozat módosításának a jóváhagyásáról. Előterjesztő: Stan Gheorghe alpolgármester

27. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Déli Ipari Parkban található területnek a BODESCU EXPORT IMPORT SRL javára történő eladásának a jóváhagyásáról.

28. Egyebek: A Helyi Tanács informálása

Kereskényi Gábor