A harmadik Szamos-híd munkálatai a megfelelő tempóban haladnak
Strand utcáról induló harmadik Szamos-híd nemcsak a szatmáriak számára egy rendkívül fontos beruházás, hanem a kivitelező is komoly figyelmet szentel a részletekre, amit mi sem bizonyít jobban, mint hogy a STRABAG cégcsoport legmagasabb színtű vezetői is ellenőrizték a munkálatok jelenlegi állását.

Csütörtökön Kereskényi Gábor polgármester Maskulik Csaba városmenedzser társaságában a cég műszaki és gazdasági igazgatóival, Gerhard Streimel és Franz Burgstaller urakkal találkozott, akikkel megtekintették a beruházást és egyeztettek a további munkálatok ütemtervéről. Örömteli, hogy minden a megfelelő tempóban halad, köszönhetően az önkormányzat, a kivitelező és a szakmai felügyelő megfelelő együttműködésének.

Ez a híd Szatmárnémeti történelmi jelentőségű beruházása, a Strabag pedig komoly erőforrásokat mozgósít a határidők betartása érdekében!