A polgármester és a városmenedzser lakossági fogadóórát tartottak
Tiszteletben tartjuk a szatmáriak igényeit és folyamatosan foglalkozunk a közösség problémáinak a megoldásával

Ma Kereskényi Gábor, Szatmárnémeti polgármestere és Maskulik Csaba városmenedzser újabb fogadóórát tartottak. A fogadóórán résztvevő szatmári lakosok olyan kérdésekben kértek tanácsot, mint az utcai kereskedelem lehetősége, a közúti közlekedés és a földtulajdonlás.

Tiszteletben tartjuk a szatmári lakosok igényeit és folyamatosan törekszünk a közösség problémáinak megoldására, ezért minden bejelentett helyzethez találtunk megoldást vagy lépéseket, amelyek a probléma megoldásához vezetnek.

Fogadóórákat rendszeresen tartunk, minden hónap első keddjén és csütörtökjén.

Fogadóórára jelentkezni lehet az önkormányzat Lakossági Ügyfélfogadó Osztályán (földszint, 5-ös iroda), vagy a következő linken található űrlap kitöltésével: