A városmenedzser és a főjegyző tartott fogadóórát
Segítjük a lakosságot az önkormányzat hatáskörében tartozó problémáik rendezésében

Minden lakossági meghallgatás fontos számunkra, mert lehetőséget adnak arra, hogy a közösség által felvetett problémákra gyors megoldást találjunk.

A március 7-én tartott fogadóórán megjelenteknek Masculic Csaba városmenedzser és Mihaela Maria Racolța főjegyző nyújtott eligazítást az ügyeik intézéséhez.

A fogadóórán megjelent állampolgárok telekkönyvezéssel, városrendezéssel, ingatlan-nyilvántartással és zöldövezetekkel kapcsolatos ügyeik rendezésében kértek eligazítást.

A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal továbbra is megad minden támogatást az állampolgároknak a helyi önkormányzat hatáskörébe tartozó ügyeik rendezéséhez.

Meghallgatásra lehet jelentkezni a Lakossági Ügyfélfogadó Osztályon (földszint 5-ös iroda, telefon: 0261-702553), vagy online a City Portal ügyfélablakon keresztül, az alábbi linken: https://portal.primariasm.ro/category/55.