A városmenedzser és a főjegyző tartott fogadóórát
Az állampolgárok mellett állunk, nyitottak vagyunk arra, hogy az önkormányzat hatáskörébe tartozó problémáik rendezésében eligazítást nyújtsunk számukra.

Február 8-án, csütörtökön újabb meghallgatás zajlott a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatalban.

A fogadóórán megjelent állampolgárokat Masculic Csaba városmenedzser és Mihaela Maria Racolța, a város főjegyzője fogadta, a meghallgatáson megjelentek által jelezett problémák olyan területeket érintettek, mint a telekkönyvezés, városrendezés, a házszámozás rendje vagy a régi központi forgalom.

A lakossággal való hatékony kapcsolattartás és az állampolgárok kényelme érdekében a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatalban tartott fogadóórákra jelentkezni lehet az 5-ös irodában (Lakossági Ügyfélfogadó Osztály) vagy online a City Portal ügyfélablakon keresztül, az alábbi linken: https://portal.primariasm.ro/category/55.

Bővebb információkkal a Lakossági Ügyfélfogadó Osztályon (földszint 5-ös iroda), vagy a 0261–702553-as telefonszámon szolgálnak.