Az egészségügyi infrastruktúra fejlesztése prioritás számunkra
Az egészségügyi infrastruktúra fejlesztése prioritás számunkra
Szatmárnémeti polgármestere, Kereskényi Gábor ma aláírta a Szatmár Megyei Sürgősségi Kórház sebészeti osztályának felújítására és orvosi eszközökkel való felszerelésére vonatkozó finanszírozási szerződést. A támogatást az állami költségvetésből biztosították, Mircea Govor parlamenti képviselő kezdeményezésére.