Szatmárnémeti Városnapok - több ezer fiatal, civilizált közönség és napjaink legkiemelkedőbb előadói
A pénteki napon készült képek is arról tanúskodnak, mennyire hiányzott a szatmáriaknak közösségünk legnagyobb rendezvénye, a Szatmárnémeti Városnapok.

A Catena színpadon a gyermekeknek és fiataloknak szentelt napon 1064 gyermek állt a közönség elé. A Corneliu Coposu (Batthyány) sétányon megnyitotta kapuit a Termelői- és kézműves vásár, amelyen 46 termelő és kézműves várja a szatmáriakat egyedi portékáikkal. A vásáron tiszteletét tették Szatmárnémeti tertvértelepüléseinek, Beregszásznak, Úngvárnak, Nyíregyházának és Rzeszów képviselői is.
Iuliana Beregoi, Randi és Inna koncertjei két év kényszerszünet után visszahozták az életet a felújított Október 25-e térre. A szórakozás szombaton és vasárnap is folytatódik napjaink legkiemelkedőbb előadóival.

Várunk nagy szeretettel mindenkit holnap is a Október 25-e térre és a Corneliu Coposu (Batthyány) sétányra, ugyanis a meglepetések mellett sportbemutatókkal és vetélkedőkkel is készülünk, hogy tartalmasan teljen közösségünk legnagyobb rendezvénye. A részletes program elérhető a linkre kattintva: https://primariasm.ro/hu/szatmarnemeti-varosnapok-hivatalos-program
A rendezvény Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatala és a ,,G.M.Zamfirescu” Kulturális Központ szervezésében valósul meg. A rendezvény támogatói: Skol, Catena, Aushopping, Barta Ati és Nova Oaș.