Személyi igazolvány leadási és kibocsátási időpontok - ügyfélfogadási program változás
Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatala ezúton értesíti a lakosságot, hogy a vészhelyzet végetértével a Szatmárnémeti Lakosság Nyilvántartó Igazgatóság ügyfélfogadási programja március 14-től a következőképpen módosul:

Okmányok kérvényezése / iratok leadása:
•    Hétfő, kedd, szerda és pénteki napokon 9 – 16.30 között
•    Csütörtökön 9 – 18.30 között
Okmányok kibocsátása:
•    Hétfő, kedd, szerda és pénteki napokon 10 – 16.20 között
•    Csütörtökön 9 – 18.20 között.
A Szatmárnémeti Lakosság Nyilvántartó Igazgatóságnál telefonon a 0261.711.191-es számon, míg online a https://primariasm.ro/rezervari-acte-de-identitate linken foglalható időpont.
Azon szatmári lakosok, akiknek a személyi igazolványa a járvány miatt kihirdetett vészhelyzet ideje alatt járt le, a vészhelyzet eltörlése után még 90 napig érvényesek maradnak, de legkésőbb június 6-ig kérvényezniük kell az új okmány kibocsátását.