ANUNȚ DE INTERES PUBLIC
Primăria Municipiului Satu Mare transmite anunțul DELGAZ GRID S.A

DELGAZ GRID S.A. cu sediul in orașul Târgu Mureș, Bd-ul. Pandurilor, nr.42, et.4, județul Mureș, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu, pentru proiectul: ,,Înlocuire conducte si branșamente gaze naturale presiune redusă pe străzile: Stupilor, Pinului, Mesteacănului, Fagului, loc. Satu Mare, jud. Satu Mare" propus a fi amplasat în orașul Satu Mare, străzile: Stupilor, Pinului, Mesteacănului, Fagului, județul Satu Mare.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Satu Mare, str. Mircea cel Bătrân nr. 8/B, in zilele de luni-joi intre orele 8- 16.30, vineri între orele 8-14 și la sediul titularului.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Satu Mare.