A nőiesség kifejezése művészet és alkotás által
Élményfestést szerveznek a nemzetközi nőnap alkalmából.

A „G.M. Zamfirescu" Kulturális Központ és a Szatmárnémeti Polgármesteri Hiavatal a nemzetközi nőnap alkalmával ismét megszervezi a hölgyek körében tavaly hatalmas sikert arató Ladies Creative Day közösségi élményfestést. A téma ezúttal: A nőiesség kifejezése művészet és alkotás által.

A kreativitással, eleganciával és nőiességgel átölelt foglalkozás március 4-én, szombaton délután 17.00 órától az Iparosotthonban várja az alkotni vágyó felnőtt korú hölgyeket és nőket.

Tavaly a Nemzetközi Nőnap és az Anyák Napja alkalmából is egy-egy sikeres élményfestéssel ajándékozta meg a nőket és hölgyeket a "G.M. Zamfirescu" Kulturális Központ és a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal. Annak köszönhetően, hogy a Ladies Creative Day eseményeket hatalmas érdeklődés övezi, nem volt kérdés, hogy a nőket és a hölgyeket ismét egy kreativitással, eleganciával és nőiességgel teli rendezvénnyel ünnepeljük. Találkozzunk március 4-én 17.00 órai kezdettel az Iparosotthonban, hogy szabadjára engedjük a kreativitást.

Mit jelent az élményfestés?
Az élményfestés egy kreatív kikapcsolódási forma, amely során a résztvevők egy oktató segítségével lépésről-lépésre készíthetnek el egy festményt. A foglalkozást ezúttal is a nagykárolyi Aurel Popp vezeti, aki egyedi módon kalauzolja a résztvevő hölgyeket a festészet és az alkotás varázslatos világába.

A rendezvényen való részvétel ingyenes, viszont a helyek számának korlátozottsága miatt regisztrációhoz kötött. A beérkezett jelentkezések alapján az első 100 jelentkező hölgyet tudjuk fogadni.

Jelentkezési űrlap: https://bit.ly/ladiescreativeday2023
További részletek az esemény leírásában és a Kulturális Központ oldalán.