A város közterületéről elszállított gazdátlan gépjárművek listája
Az állam vagy a területi-közigazgatási egységek köz- vagy magánterületén lévő, gazdátlan vagy elhagyott gépjárművek jogrendjéről szóló 421/2002-es törvény 6. cikkelyének 1-es és 2-es bekezdése értelmében közöljük a város közterületéről elszállított gazdátlan gépjárművek listáját:

1. MAZDA márkájú, kék színű, rendszám nélküli gépjármű, Szatmárnémeti, Diana utca 16. szám;

2. SKODA márkájú, szürke színű, rendszám nélküli, alvázszámról be nem azonosítható gépjármű – a műszerfalon leolvasható alvázszám TMBPHXXX23339375 – Szatmárnémeti, Muncii utca.

A Szatmárnémeti Helyi Rendőrség közölte, mindkét elhagyott járműről jegyzőkönyv készült, azokat a Gőzfűrész (Gara Ferestrău) utca 9. szám alatt kialakított helyre szállították.