Egyeztetés a régi központban található teraszok új üzemeltetési szabályzatáról
A régi központ korszerűsítése és sétálóövezetté alakítása elengedhetetlen feltétele volt annak, hogy a városközpontot visszaadjuk a szatmári polgároknak.

A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal kedden a régi központban található teraszok új üzemeltetési szabályzatáról rendezett vitát. A vendéglátóipar fontos Szatmárnémeti számára. Büszkék vagyunk a megújult történelmi városközpontunkra, amit az ágazat üzemeltetői és ügyfeleik keltenek életre.

Fontos számunkra, hogy a vendéglátóipar magas színvonalon működjön, meg kell győződnünk arról, hogy minden szabály be van tartva.

A rendezett városkép és a minőségi szolgáltatások elégedett fogyasztókat eredményeznek, növelik nem csak a reputációt, de a bevételeket is.