A napokban elkészült a vízszigetelő réteg.
A bölcsődékben 331 gyerekről gondoskodnak, a személyzet folyamatos képzéseken vesz részt.
Bölcsődéink dolgozói folyamatosan képyik magukat a 331 gyermek gondozására.
A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal értesíti a Szatmárnémetiben élő mezőgazdasági termelőket a Szatmár Megyei Mezőgazdasági Igazgatóság 1210/11.03.2024-es számú, a de minimis támogatáshoz való hozzáféréshez szükséges dokumentumokról és határidőkről szóló határozatról.
Még egy lépéssel közelebb kerültünk egy újabb idősnapközi építéséhez, jóváhagytuk a beruházás műszaki-gazdasági mutatóit.
Az intézmény 482 diákja mindennap meleg ételt kap, catering-rendszerben.
Az Adminisztratív Kódexet érintő, utólag módosított és kibővített 57/2019-es számú Sürgősségi Kormányrendelet 197–198-as számú cikkelyei alapján közöljük a Szatmárnémeti Helyi Tanács által jóváhagyott határozatokat.
Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatala felhívja az elővásárlási joggal rendelkezők figyelmét a 32-2024-es számú eladási ajánlatra.
A 2024. március 12-én kelt 100-as számú polgármesteri rendelet alapján 2024. március 14-én 11.00 órai kezdettel ÖSSZEHÍVOM Szatmárnémeti Municípium Helyi Tanácsának rendkívüli, online ülését a következő napirenddel:
Értesítjük a szatmári lakosokat arról, hogy az „Emeletes parkolóház (S+P+4) a Decebal utcában” beruházás első üteme március 13-án kezdődik.