Hírek
Mindkét két utca része annak a 25 utcából álló tételnek, aminek a korszerűsítése az Anghel Saligny program keretében történik.
Mindkét két utca része annak a 25 utcából álló tételnek, amit az Anghel Saligny program keretében korszerűsítünk.
Tisztelt szatmáriak! Tájékoztatjuk önöket, hogy október 21-től, hétfőtől korszerűsítési munkálatok miatt a Darai út egy szakaszán – a Mahatma Gandhi utcai kereszteződéstől a Rachel bevásárlóközpont felé vezető útig – lezárják a forgalmat.
A munkálatok összetettsége és bonyolultsága miatt a kivitelezés hosszú időt vett igénybe.
A 2024. október 17-én kelt 721-es számú polgármesteri rendelet alapján 2024. október 24-én, 14.00 órai kezdettel ÖSSZEHÍVOM Szatmárnémeti Municípium Helyi Tanácsának soros ülését a polgármesteri hivatal üléstermébe (Szatmárnémeti, Október 25. tér 1. szám) a következő napirenddel:
A Golescu és Decebal híd közötti szakaszon készülő pihenőövezet városunk vonzó területévé válik.
A Szatmár Megyei Statisztikai Igazgatóság tájékoztatása szerint 2024. október 1. és december 31. között statisztikai adatgyűjtési akció zajlik a megyeközpontban.
Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatala felhívja az elővásárlási joggal rendelkezők figyelmét a 121-2024-es számú eladási ajánlatra.
Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatala felhívja az elővásárlási joggal rendelkezők figyelmét a 120-2024-es számú eladási ajánlatra.