Proiect de hotărâre pentru aprobarea Regulamentului privind organizarea şi desfăşurarea circulaţiei autovehiculelor din categoria mijloacelor de transport greu în municipiul Satu Mare
Primăria municipiului Satu Mare, în conformitate cu prevederile Legii nr.52/2003, privind transparența decizională în administrația publică, cu modificările și completările ulterioare, propune spre dezbatere publică Proiectul de hotărâre pentru aprobarea Regulamentului privind organizarea şi desfăşurarea circulaţiei autovehiculelor din categoria mijloacelor de transport greu în municipiul Satu Mare. Eventualele propuneri, sugestii sau opinii referitoare la proiectul de act normativ, se transmit pe adresa de e-mail: [email protected] sau se depun în scris la camera 5, până la data de 09.03.2023, ora 10.00.
Documente