×
BERUHÁZÁSOK
Szerdától a hidat megnyitjuk a forgalom előtt, a létesítmény vízszigetelése, valamint a járdák és az úttest korszerűsítése befejeződött.
Tisztelt szatmáriak! Tájékoztatjuk Önöket, hogy szeptember 2-tól, keddtől a Krúdy Gyula utca Darai út és Alba Iulia utca közötti szakaszát az elektromos hálózaton végzett munkálatok miatt le kell zárni a forgalom előtt.
Körvonalazódik az új stadion projektje, a Szatmárnémeti Helyi Tanács elfogadta a létesítmény megvalósíthatósági tanulmányát.
Ma megnyitották a Rosendahl Nextrom új gyártócsarnokát.
Az utóbbi időszakban végrehajtott jelentős fejlesztések – a sétányok korszerűsítése, energiatakarékos világítás kiépítése és a zöldterületek újratervezése – új életet leheltek az Odobescu térbe.
A 16-os lakótelepen, a felújított Csend park minden nap több száz szatmárit vonz: jó helyszín ez pihenésre, sétálásra, játékra és hosszú beszélgetésekre minden korosztály számára.
A szatmárzsadányi ivóvíz- és csatornahálózat bővítésének finanszírozási szerződése alá lett írva.
A 158 férőhelyes parkolóház egyike azon projekteknek, amely javítja a központi városrész infrastruktúráját.
Korszerűsítjük a város egy újabb, dinamikusan fejlődő övezetét.
A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal június 25-én, szerdán szervezte meg a második workshopot a fenntartható mobilitásról a CityWalk2.0 – Együtt az energiahatékony városi mobilitásért projekt keretében.